RC2012F8873CS
MFR.Part #
RC2012F8873CS
JLCPCB Part #
C3919475
Description
-55℃~+155℃ 125mW 887kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS