E36D351HPN222MCA5U
MFR.Part #
E36D351HPN222MCA5U
JLCPCB Part #
C3816171
Package
Bolt,D50.8xL105mm
Description
-40℃~+85℃ 105mm 2000hrs@85℃ 22.22mm 2200uF 350V 50.8mm 6.04A@120Hz 82.5mΩ@120Hz ±20% 螺栓,D50.8xL105mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS