EGPA350ELL222MM25S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
EGPA350ELL222MM25S
JLCPCB Part #
C1585356
Package
Plugin,D18xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 18mm 2200uF 25mm 35V ±20% Plugin,D18xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS