E36D250LPN683TC92U
MFR.Part #
E36D250LPN683TC92U
JLCPCB Part #
C3816069
Package
Bolt,D50.8xL92mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 12.2A@120Hz 2000hrs@85℃ 22.22mm 25V 50.8mm 68000uF 92mm 9mΩ@120Hz 螺栓,D50.8xL92mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS