EKXG401ELL470ML25S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
EKXG401ELL470ML25S
JLCPCB Part #
C408543
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
10000hrs@105℃ 16mm 25mm 400V 47uF 7.5mm ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS