E32D351HPN392ME92U
MFR.Part #
E32D351HPN392ME92U
JLCPCB Part #
C3816045
Package
Bolt,D76.2xL93mm
Description
-40℃~+105℃ 10.58A@120Hz 2000hrs@105℃ 31.75mm 350V 3900uF 44mΩ@120Hz 76.2mm 93mm ±20% 螺栓,D76.2xL93mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS