E36D800HPN273MD79U
MFR.Part #
E36D800HPN273MD79U
JLCPCB Part #
C6607172
Package
螺栓,D63.5xL79mm
Description
-40℃~+85℃ 10.1mΩ@120Hz 11.34A@120Hz 27000uF 28.6mm 63.5mm 79mm 80V ±20% 螺栓,D63.5xL79mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS