E32D501CSS422MFE5U
MFR.Part #
E32D501CSS422MFE5U
JLCPCB Part #
C3815845
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 4200uF 500V 88.9mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS