B43455A4568M7
MFR.Part #
B43455A4568M7
JLCPCB Part #
C1617915
Description
-40℃~+85℃ 10000hrs@85℃ 106.7mm 11.3A@100Hz 21mΩ@100Hz 31.7mm 350V 5600uF ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS