ESMH500VSN103MA35S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
ESMH500VSN103MA35S
JLCPCB Part #
C1605918
Package
Plugin,D35xL35mm
Description
-40℃~+85℃ 10000uF 10mm 2000hrs@85℃ 33mΩ@120Hz 35mm 35mm 5.3136A@100kHz 50V ±20% 插件,D35xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS