CG922U025R4C
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
CG922U025R4C
JLCPCB Part #
C3815453
Package
Bolt,D34.93xL104.78mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 104.78mm 2000hrs@85℃ 22mΩ@120Hz 25V 34.93mm 7.5A@120Hz 9200uF 螺栓,D34.93xL104.78mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS