SEK221M016ST
MFR.Part #
SEK221M016ST
JLCPCB Part #
C4155479
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1.09Ω 11.5mm 16V 2000hrs@105℃ 220uF 3.5mm 8mm ±20% 插件,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS