CGS123U075R4C
MFR.Part #
CGS123U075R4C
JLCPCB Part #
C2622293
Package
Bolt,D34.93xL104.78mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 104.78mm 12000uF 2000hrs@85℃ 21mΩ@120Hz 34.93mm 7.6A@120Hz 75V 螺栓,D34.93xL104.78mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS