DCM412T300DF1B
MFR.Part #
DCM412T300DF1B
JLCPCB Part #
C3815300
Package
Bolt,D76.2xL144.45mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 144.45mm 2000hrs@85℃ 300V 31.75mm 4100uF 76.2mm Bolt,D76.2xL144.45mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS