E37L451CPN562MEE3U
MFR.Part #
E37L451CPN562MEE3U
JLCPCB Part #
C3814540
Package
Bolt,D76.2xL144mm
Description
-40℃~+85℃ 10000hrs@85℃ 144mm 17.6A@120Hz 18mΩ@120Hz 31.8mm 450V 5600uF 76.2mm ±20% 螺栓,D76.2xL144mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS