LNC2V822MTEH
MFR.Part #
LNC2V822MTEH
JLCPCB Part #
C1618978
Package
Bolt,D76.2xL118mm
Description
-40℃~+85℃ 118mm 31.08A@10kHz 31.8mm 350V 5000hrs@85℃ 76.2mm 8200uF ±20% 螺栓,D76.2xL118mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS