E37L451CPN272MDB7U
MFR.Part #
E37L451CPN272MDB7U
JLCPCB Part #
C3815313
Package
Bolt,D63.5xL118mm
Description
-40℃~+85℃ 10.5A@120Hz 10000hrs@85℃ 118mm 2700uF 28.6mm 37mΩ@120Hz 450V 63.5mm ±20% Bolt,D63.5xL118mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS