ATB226M035
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
ATB226M035
JLCPCB Part #
C6747273
Package
SMD,D5xL5.7mm
Description
-55℃~+105℃ 112mA@120Hz 22uF 3000hrs@105℃ 35V 5.7mm 5mm 8.44Ω@120Hz ±20% SMD,D5xL5.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS