381LX182M080H042
MFR.Part #
381LX182M080H042
JLCPCB Part #
C19570699
Package
Plugin,D22xL40mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 1800uF 2.1A@20kHz 22mm 3000hrs@105℃ 40mm 80V ±20% 插件,D22xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS