EKZE160ELL681MH20D
MFR.Part #
EKZE160ELL681MH20D
JLCPCB Part #
C1498036
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 16V 3.5mm 3000hrs@105℃ 41mΩ 680uF 750mA@120Hz 8mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS