E36D451HLN222TE92U
MFR.Part #
E36D451HLN222TE92U
JLCPCB Part #
C6545473
Package
Bolt,D76.2xL92mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 2200uF 31.8mm 450V 76.2mm 92mm 螺栓,D76.2xL92mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS