E36D750LPN103QCE3U
MFR.Part #
E36D750LPN103QCE3U
JLCPCB Part #
C3812564
Package
Bolt,D50.8xL143mm
Description
-10%~+30% -40℃~+85℃ 10000uF 143mm 2000hrs@85℃ 22.22mm 50.8mm 75V Bolt,D50.8xL143mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS