E36D551HPN102MCE3U
MFR.Part #
E36D551HPN102MCE3U
JLCPCB Part #
C3813774
Package
Bolt,D50.8xL143mm
Description
-40℃~+85℃ 1000uF 143mm 2000hrs@85℃ 22.22mm 263mΩ@120Hz 3.59A@120Hz 50.8mm 550V ±20% 螺栓,D50.8xL143mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS