ERHB5H1LGC222ME95U
MFR.Part #
ERHB5H1LGC222ME95U
JLCPCB Part #
C3812476
Package
Bolt,D76.2xL99mm
Description
-25℃~+85℃ 2000hrs@85℃ 2200uF 31.5mm 575V 7.2A@120Hz 76.2mm 99mm ±20% 螺栓,D76.2xL99mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS