EKY-500ETD220ME111
MFR.Part #
EKY-500ETD220ME111
JLCPCB Part #
C841602
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-40℃~+105℃ 11mm 22uF 50V 5mm ±20% Plugin,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS