942C16S68K-F
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
942C16S68K-F
JLCPCB Part #
C3810538
Package
Plugin,D19xL34mm
Description
-55℃~+105℃ 460V、1.6kV 68nF ±10% 插件,D19xL34mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS