AHA477M16G24T-F
MFR.Part #
AHA477M16G24T-F
JLCPCB Part #
C2443077
Package
SMD,D10xL10.2mm
Description
-55℃~+105℃ 16V 2000hrs@105℃ 340mA@120Hz 470uF 700mΩ@120Hz ±20% SMD,D10xL10.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS