930C4W2P7K-F
MFR.Part #
930C4W2P7K-F
JLCPCB Part #
C3808160
Package
Plugin,D22xL44.4mm
Description
-55℃~+105℃ 2.7uF 250V、400V ±10% 插件,D22xL44.4mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS