381LQ821M160J042
MFR.Part #
381LQ821M160J042
JLCPCB Part #
C2620919
Package
Plugin,D25xL42mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 160V 2000hrs@105℃ 243mΩ@120Hz 25mm 2A@120Hz 42mm 820uF ±20% 插件,D25xL42mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS