12TQ040S
Extended
Manufacturer
SMC(Sangdest Microelectronicstronic (Nanjing))
MFR.Part #
12TQ040S
JLCPCB Part #
C3758702
Package
D2PAK
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 15A 1mA@40V 300A 40V 560mV@15A D2PAK Schottky Diodes ROHS