SDUR15Q60W
Extended
Manufacturer
SMC(Sangdest Microelectronicstronic (Nanjing))
MFR.Part #
SDUR15Q60W
JLCPCB Part #
C17305384
Package
TO-247AC-2
Description
-55℃~+150℃ 15A 20uA@600V 2V@15A 40ns 600V TO-247AC-2 Switching Diodes ROHS