12TQ045S
Extended
Manufacturer
SMC(Sangdest Microelectronicstronic (Nanjing))
MFR.Part #
12TQ045S
JLCPCB Part #
C3759210
Package
D2PAK
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 15A 1mA@45V 300A 45V 560mV@15A D2PAK Schottky Diodes ROHS