185NQ015R-1
Extended
Manufacturer
SMC(Sangdest Microelectronicstronic (Nanjing))
MFR.Part #
185NQ015R-1
Description
-55℃~+125℃ 1 Independent 15V 180A 2.7kA 400mV@180A 60mA@15V - Schottky Diodes ROHS