3.0SMCJ64CA
Extended
Manufacturer
SMC(Sangdest Microelectronicstronic (Nanjing))
MFR.Part #
3.0SMCJ64CA
JLCPCB Part #
C3718812
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1 103V 1uA 29.2A 3kW 64V 71.1V Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS