SD125SB45B.T2
Extended
Manufacturer
SMC(Sangdest Microelectronicstronic (Nanjing))
MFR.Part #
SD125SB45B.T2
Description
15A 400uA@45V 45V 640mV@15A - Schottky Diodes ROHS