MBR8U45-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
MBR8U45-TP
JLCPCB Part #
C3757874
Package
TO-277
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 150A 200uA@45V 45V 470mV@8A 8A TO-277 Schottky Diodes ROHS