3KP54CA-TP
MFR.Part #
3KP54CA-TP
JLCPCB Part #
C19983662
Description
-55℃~+175℃ 10uA 34.4A 3kW@10/1000us 54V 66.3V 87.1V Bidirectional TVS R-6 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS