FCD75-101K
Extended
Manufacturer
cjiang (Changjiang Microelectronics Tech)
MFR.Part #
FCD75-101K
JLCPCB Part #
C41382405
Package
SMD,7.8x7mm
Description
100uH 1A 455mΩ Unshielded Inductor ±10% SMD,7.8x7mm Power Inductors ROHS