FRH1207B-470MT
MFR.Part #
FRH1207B-470MT
JLCPCB Part #
C208079
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
100mΩ 2.5A 47uH ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS