FNR4020S510MT
MFR.Part #
FNR4020S510MT
JLCPCB Part #
C167844
Package
SMD,4x4mm
Description
51uH 590mA 770mA 975mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS