BZX584B5V1HE3-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
BZX584B5V1HE3-TP
JLCPCB Part #
C3741591
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 150mW 2uA@2V 480Ω 5.1V 5V~5.2V 60Ω ±2% SOD-523 Zener Diodes ROHS