EKMS3B1VSN821MR50S
MFR.Part #
EKMS3B1VSN821MR50S
JLCPCB Part #
C3725000
Package
Plugin,D30xL52.5mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.51A@120Hz 3000hrs@105℃ 30mm 315V 52.5mm 820uF ±20% 插件,D30xL52.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS