EKMS3B1VSN821MA40S
MFR.Part #
EKMS3B1VSN821MA40S
JLCPCB Part #
C1611256
Package
Plugin,D35xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.57A@120Hz 3000hrs@105℃ 315V 35mm 40mm 820uF ±20% 插件,D35xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS