EKMH451VQT821MB63U
MFR.Part #
EKMH451VQT821MB63U
JLCPCB Part #
C3725047
Package
Plugin,D40xL65mm
Description
-25℃~+105℃ 2.66A@120Hz 2000hrs@105℃ 25mm 40mm 450V 65mm 820uF ±20% 插件,D40xL65mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS