ESMH350VSN103MP50U
MFR.Part #
ESMH350VSN103MP50U
JLCPCB Part #
C3724810
Package
Plugin,D22xL5mm
Description
-40℃~+85℃ 10000uF 10mm 2000hrs@85℃ 22mm 3.57A@120Hz 35V 41mΩ@120Hz 5mm ±20% 插件,D22xL5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS