EMVY160ARA681MJA0G
MFR.Part #
EMVY160ARA681MJA0G
JLCPCB Part #
C5729976
Package
SMD,D10xL10mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 10mm 16V 2000hrs@105℃ 402mA@120Hz 680uF ±20% SMD,D10xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS