ESMM201VSD222MA45S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
ESMM201VSD222MA45S
JLCPCB Part #
C1610804
Package
Plugin,D35xL45mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 113mΩ@120Hz 200V 2200uF 3000hrs@85℃ 35mm 45mm 7.875A@100kHz ±20% 插件,D35xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS