ELXM451VSN820MP35S
MFR.Part #
ELXM451VSN820MP35S
JLCPCB Part #
C3724583
Package
Plugin,D22xL37mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 22mm 37mm 450V 650mA@120Hz 7000hrs@105℃ 82uF ±20% 插件,D22xL37mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS