EKYC500ELL272MM30S
MFR.Part #
EKYC500ELL272MM30S
JLCPCB Part #
C1575769
Package
Plugin,D18xL31.5mm
Description
-40℃~+105℃ 18mm 2.7825A@120Hz 24mΩ@100kHz 2700uF 31.5mm 5000hrs@105℃ 50V 7.5mm ±20% 插件,D18xL31.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS