EKMZ451VSN331MQ40S
MFR.Part #
EKMZ451VSN331MQ40S
JLCPCB Part #
C1580821
Package
Plugin,D25.4xL42.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1.51A@120Hz 10mm 2000hrs@105℃ 25.4mm 330uF 42.5mm 450V ±20% 插件,D25.4xL42.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS